جت پرینترهای ریزنگار

  • شاتان
  • محصولات
  • جت پرینترهای ریز نگار
شاتان - جت پرینترهای ریز نگار

جت پرینترهای ریز نگار

CIJ (Continuous Ink Jet) Printers - در این دستگاه ها برای چاپ، هر قطره جوهر به صورت الکتریکی به سمت موقعیت درست هدایت می شود. جریان جوهر توسط یک پمپ فشار قوی از مخزن به سمت دهانه ( نازل ) به وجود می آید. هر قطره بر اساس بار الکتریکی متفاوتی که کسب می کند به درجه انحراف مورد نظر رسیده و پس از خروج از دهانه ( نازل ) بر روی محصول در حال حرکت انواع کارکتر را به چاپ می رساند.

هیتاچی (Hitachi) و دلتا جت (Deltajet)

هیتاچی به عنوان یکی از برندهای برتر ژاپنی در دنیا ، از سال 1975 تا کنون اقدام به تولید جت پرینتر های CIJ نموده است و تا به امروز 20 مدل موفق از این نوع پرینتر را به بازار جهانی عرضه نموده. کاربری آسان و طول عمر بالا از ویژگی های محصولات هیتاچی می باشد. به جرات می توان گفت امروزه به روزترین جت پرینتر های CIJ در دنیا از کارخانه تولید جت پرینتر هیتاچی واقع در شهر ازاکای ژاپن سر بر می آورند.کیفیت ساخت بالا ، تکنولوژی پیشرفته و رابط کاربری بسیار قوی ، این محصول کم مصرف را در میان همه هم قطاران خود سرآمد ساخته است.

دلتاجت محصول شرکت سیس جت  است که این شرکت به عنوان یکی از بزرگ ترین کارخانجات تولید تجهیزات کدینگ و مارکینگ در چین قلمداد می گردد. این شرکت طیف وسیعی از انواع جت پرینتر را تولید می کند. دلتاجت محصول انحصاری شرکت شاتان با قابلیت منوی فارسی می باشد. شرکت شاتان نمایندگی رسمی و انحصاری این برند در ایران را بر عهده دارد.