درباره شاتان

شاتان | Shatan

درباره شاتان

شرکت شاتان در سال 1388 با ایده ارائه محصولات برندهای معتبر دنیا در عرصه صنعت جت پرینتر شروع به فعالیت نموده است. عرضه دستگاه های باکیفیت و ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن در طول سالیان گذشته همواره سرلوحه فعالیت های شرکت بوده که رضایت مشتریان شرکت، گواهی بر این مدعی است.

شرکت شاتان همچنین سعی داشته تا با گردآوری طیف وسیعی از انواع جت پرینتربا تکنولوژی های پیشرفته ، سبد محصولات متنوعی را برای پاسخگویی به نیازهای تمامی مشتریان مهیا سازد. شعار شرکت شاتان صداقت در گفتار ، کیفیت در خدمات و سرعت در پاسخگویی به نیازهای مشتریان با بهترین پیشنهاد ممکن می باشد.

ویژگیهای شاتان

شاتان - وارد کننده، نماینده و عاملیت فروش شرکت های معتبر

وارد کننده، نماینده و عاملیت فروش شرکت های معتبر

شرکت شاتان اولین وارد کننده جت پرینترهای هیتاچی ژاپن در ایران و نماینده انحصاری لیزرهای سولاریس لهستان در ایران می باشد. همچنین نمایندگی و عاملیت فروش جت پریننتر های زاناسی ایتالیا، پرینترهای کارتریجی hp و پرینترهای دیجیتالی تماسی دیکای چین را نیز بر عهده دارد.

شاتان - بیش از 10 سال سابقه

بیش از 10 سال سابقه

شرکت شاتان با بیش از ده سال سابقه بازرگانی به عنوان واردکننده عمده اقلام مصرفی انواع جت پرینترآماده ارائه خدمات و عرضه قطعات و مواد مصرفی(جوهر ، حلال و ...) با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می باشد. واحد های فروش شرکت نیز در سرتاسر ایران پاسخگوی نیاز صنعتگران عزیز می باشند.

شاتان - خدمات پس از فروش حرفه ای

خدمات پس از فروش حرفه ای

واحد های فنی و خدمات پس از فروش شرکت شاتان متشکل از مهندسین کارآزموده و خبره، به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به مشتریان محترم در سرتاسر ایران می باشند. همچنین در صورت نیاز به خدمات حضوری، کارشناسان شرکت ظرف 24 ساعت در محل شرکت مورد نظر حاضر شده و اقدام به رفع مشکل خواهند کرد.

افتخار همکاری با